czyszczenietapicerki.com

 

 

zadzwoń  693-916-561

 

Czyszczenie tapicerki meblowej bez zalewania tapicerki i bez jej niszczenia. Jest to możliwe dzięki użyciu odpowiedniego odkurzacza piorącego do tapicerki oraz środków do czyszczenia. Istnieje na rynku sporo firm, dla których usuwanie plam z oleju z tapicerki jest chlebem powszednim, więc bez problemów poradzą sobie one z olejem, w końcu jest to jedno z najczęstszych zabrudzeń tapicerki. Doświadczony fachowiec przy pomocy specjalistycznego sprzętu spierze plamę w ciągu kilku chwil. Po zabiegu czyszczenia tapicerka będzie jak nowa i niemożliwym będzie wskazanie, gdzie wcześniej znajdowała się mocno widoczna plama z oleju.

Czyszczenie tapicerki meblowej z tkaniny Carabu, w  przypadku tkaniny Carabu konieczne jest systematyczne czyszczenie tapicerki jako bezwzględny warunek utrzymania dobrej kondycji tej tkaniny  a także okresowo przeprowadzane, gruntowne czyszczenie mebla przez wyspecjalizowaną firmę.

Czyszczenie wykładziny: czas czyszczenia zależny jest od powierzchni do wyczyszczenia jak i zabrudzenia wykładziny. ale zazwyczaj całe zlecenie może zostać zrealizowane w zaledwie kilka godzin. Efekt jest zdumiewający – wykładzina jest nie tylko odświeżona i pachnąca, ale także nieskazitelnie czysta! Efekt ten jest wynikiem stosowanie odpowiednich urządzeń piorących jak i dobrych środków do prania wykładzin w restauracjach. Taki zabieg daje odczuwalną różnicę, a po jego przeprowadzeniu wykładzina będzie wyglądała dosłownie jak nowa!

Czekolada na tapicerce: niestety, ale w przypadku czekolady nie ma magicznych domowych sposobów na usunięcie plamy. Najczęściej poleca się poczekać aż plama zaschnie, żeby wydrapać czekoladę. Próby usunięcia świeżej czekolady mogą skończyć się bowiem jej rozmazaniem po całej powierzchni tapicerki, a takie zabrudzenie będzie jeszcze trudniejsze do usunięcia.

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy wykonają profesjonalne pranie tapicerki czy pranie dywanów. Dzięki użyciu specjalnych odkurzaczy piorących oraz idealnie dobranych środków chemicznych są oni w stanie wyczyścić prawie każdą plamę, także plamę z czekolady. Zaletą takiego rozwiązania jest brak zniszczeń oraz możliwość pozbycia się nawet świeżej plamy. Do tego czyszczenie obejmuje nie tylko zewnętrzną warstwę tapicerki, ale także czyści ją bardzo dokładnie wewnątrz, pozostawiając ją czystą nawet w głębi. Usuwanie czekolady najlepiej powierzyć osobom, które doskonale się na tym znają!

Profesjonalne czyszczenie dywanów
: najlepszym  wyborem będzie skorzystanie z usług firmy, która oferuje profesjonalne czyszczenie dywanów. Taka firma radzi sobie z plamami przy pomocy specjalistycznych środków myjących i specjalnych maszyn, które razem są w stanie zwalczyć nawet zaschnięte plamy. To rozwiązanie ma wiele zalet, a przede wszystkim ma się gwarancję niezniszczenia dywanu podczas jego prania. Jest to doskonała alternatywa dla własnoręcznego szorowania dywanu, więc po wstępnym osuszeniu dywanu z czerwonego wina warto jest go przekazać firmie dla której pranie dywanów oraz pranie tapicerki jest codziennością!

Alergie na roztocza kurzu pochodzą od samych (rodzina Dermatophagoides) roztoczy. Roztocza żyją i żywią się komórkami skóry, które są obecne w kurzu. Pył ten znajduje się w warstwach wewnętrznych tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin. Tapicerka meblowa czy dywan stanowi doskonałe siedlisko dla roztoczy. Z tego powodu alergie roztoczy występują najczęściej u osób, które często wdychają te cząstki. Można obniżyć ryzyko wystąpienia objawów ze względu na alergie na roztocza kurzu poprzez regularne czyszczenie tapicerki, dywanów, wykładzin środkami antyalergicznymi.

Antyalergiczne czyszczenie  tapicerki, dywanów,
wykładzin jest to proces  usuwania substancji uczulających takich jak bakterie, wirusy, roztocza, wydzieliny odzwierzęce z tapicerki, wykładzin, dywanów. Nowością jest skuteczne czyszczenie antyalergiczne  potwierdzone wieloma certyfikatami w oparciu o system Tersus Responsiblecare(TM) przeznaczony do  czyszczenie u osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy, którego wszystkie artykułu wyprodukowane są z ekstraktów nasion warzyw i owoców, nie zawierają pestycydów, środków zapachowych, rozpuszczalników,  substancji lotnych VOC i innych niebezpiecznych składników, są nietoksyczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.

Antyalergiczne pranie  tapicerki, dywanów, wykładzin po takim czyszczeniu proponujemy dodatkowo impregnowanie powierzchni, która polega na zmody?kowaniu dużej grupy alergenów (Derp1,Derf1,Blag1, Can f1, Fel d1), w taki sposób, że po zmianie kształtu przestają być rozpoznawane przez organizm ludzki i nie wywołują reakcji alergicznej. Środek można bezpiecznie stosować na wszystkie materiały tekstylne. Jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i roślin. Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien odpornych na wodę. Można stosować na wykładziny, dywany, tapicerki, materace, draperie, zasłony, pluszowe zabawki. Działanie utrzymuje się do sześciu miesięcy.


Czysta sofa, dywan, wykładnia to zdrowie Twoje i Twoich dzieci !