czyszczenietapicerki.com

 

 

zadzwoń  693-916-561

 

5 etapów czyszczenia wiesz za co płacisz

1)odkurzanie - odkurzaczem kolumnowym z wiru­jącą szczotką i bardzo mocnym ssaniem w czasie pracy rozczesuje włókna dywanu, wykładziny i unosi zabrudzenia zbyt ciężkie do ruszenia tradycyjną ssawką
2)naniesienie presprayu -rozpuszczenie brudu przy użyciu tzw. presprayu naniesienie  presprayu zmniejsza ilość wody, która trafia na wykładzinę, tapicerkę
3)wcieranie  presprayu-ręcznie lub mechanicznie (w zależności od rodzaju włókna i stopnia zabrudzenia należy dobrać odpowiedni pre­spray, oraz środek do ekstrakcji)
4)odplamianie (z tłuszczu, napojów, pisaków, długopisów, smaru, olejów,olejków)
5)ekstrakcja usunięcie brudu dogłębne czyszczenie -wypłukanie rozpuszczonego brudu środkiem do płukania ekstrakcyjnego maszyną ekstrakcyjną (natryskowo-ssącą).


Czyszczenie dywanów
-Czyszczenie dywanów z niskim włosem od 12zł/m2
-Czyszczenie dywanów shaggy  od 13zł/m2
-Czyszczenie dywanów wiskozowych, akrylowych od 17zł/m2

 

Domownicy mogą nie wiedzieć o tym, że nawet najbardziej nieskazitelny wygląd dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej nie jest oznaką higieny. Ponieważ w tapicerkach meblowych oraz wykładzinach i dywanach gromadzą się drobnoustroje, pył, piasek i kurz pod ładną powierzchnią. Aby zwiększyć żywotność dywanów i tapicerki, wykładzin większość producentów dywanów i tapicerek meblowych poleca je czyścić regularnie co około 12 miesięcy przy udziale profesjonalnych i wyspecjalizowanych firm czyszczących.

Aby w pełni mogli Państwo nam zaufać umieściliśmy na stronie galerię wykonanych usług czyszczenia tapicerki, dywanów i wykładzin.

 

Czysta sofa, dywan, wykładnia to zdrowie Twoje i Twoich dzieci !

 

Sprawdź nasze ceny >>