czyszczenietapicerki.com

 

 

zadzwoń  693-916-561

 

5 etapów czyszczenia wiesz za co płacisz

1 odkurzanie - odkurzaczem kolumnowym z wiru­jącą szczotką i bardzo mocnym ssaniem w czasie pracy rozczesuje włókna dywanu,  wykładziny i unosi zabrudzenia zbyt ciężkie do ruszenia tradycyjną ssawką
2) naniesienie presprayu -rozpuszczenie brudu przy użyciu tzw. presprayu naniesienie  presprayu zmniejsza ilość wody, która trafia na wykładzinę, tapicerkę
3) wcieranie  presprayu-ręcznie lub mechanicznie (w zależności od rodzaju włókna i stopnia zabrudzenia należy dobrać odpowiedni pre­spray, oraz środek do ekstrakcji)
4 )odplamianie (z tłuszczu, napojów, pisaków, długopisów, smaru, olejów,olejków)
5) ekstrakcja usunięcie brudu dogłębne czyszczenie -wypłukanie rozpuszczonego brudu środkiem do płukania ekstrakcyjnego maszyną ekstrakcyjną (natryskowo-ssącą).


-Czyszczenie sofy, wersalki (itp.) od 70zł  -120zł
-Czyszczenie narożnika od 90zł  -180zł
-Czyszczenie fotela od 30zł  -75zł
-Czyszczenie krzesła od 8zł-30zł
-Materac   90*200 od 120zł
-Materac 140*200 od 140złCzyszczenie tapicerki meblowej, dywanu , wykładziny, które każdy z nas posiada w swoim domu lub biurze jest dosyć skomplikowane i często zadajemy sobie pytanie, w jaki sposób to zrobić. Niestety nie wystarczy zakupić piankę lub płyn czyszczący, za pomocą którego rozpuszczony brud będziemy wcierać w głąb tkaniny, podstawą jest jak najszybsze zebranie go z czyszczonej powierzchni. Istnieje tylko jeden sprawdzony sposób, musimy zamówić firmę, która w swojej ofercie posiada czyszczenie tapicerki, dywanów, wykładzin. W przypadku naszej firmy używamy profesjonalnych odkurzaczy i środków, które cały ten proces zrobią za Nas.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego czyszczenia tapicerki meblowej, kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł, puf, materacy i wykładzin. Usługi są wykonywane metodą ekstrakcyjną czyli "na mokro" profesjonalnymi maszynami i środkami do czyszczenia . Wszystkie środki piorące których używamy są bezpieczne, nieszkodliwe. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu. Aby w pełni mogli Państwo nam zaufać umieściliśmy na stronie galerię wykonanych usług czyszczenia tapicerki, dywanów i wykładzin.


Domownicy mogą nie wiedzieć o tym, że nawet najbardziej nieskazitelny wygląd dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej nie jest oznaką higieny. Ponieważ w tapicerkach meblowych oraz wykładzinach i dywanach gromadzą się drobnoustroje, pył, piasek i kurz pod ładną powierzchnią. Aby zwiększyć żywotność dywanów i tapicerki, większość producentów dywanów i tapicerek meblowych poleca je czyścić regularnie co około 12 miesięcy przy udziale profesjonalnych i wyspecjalizowanych firm czyszczących.
Tapicerka meblowa, która jest codziennie używana zasługuje na szczególną uwagę. Pracownicy są specjalnie przeszkoleni w zakresie pielęgnacji każdego rodzaju tkaniny, nawet najbardziej delikatnej, więc możesz czuć się komfortowo wiedząc, że będą oni wybierać odpowiedni preparat do czyszczenia tapicerek mebli, co zapewni całkowicie czystą tapicerkę meblową w Twoim domu.

 

Czysta sofa, dywan, wykładnia to zdrowie Twoje i Twoich dzieci !

 


Prosimy pamiętać, że ostateczna wycena jest możliwa dopiero po stwierdzeniu z jakim zabrudzeniem, powierzchnią, ułożeniem tapicerki, gatunkiem i wrażliwością materiału mamy styczność. Przed wykonaniem usługi klient zostanie poinformowany jaka będzie cena usługi

Klient który nie zaakceptuje ceny usługi  nie ponosi żadnych kosztów


Sprawdź nasze ceny >>